• Kantine
  • WIK JO7
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • WIK JO12

Dit jaar is het weer een andere Koningsdag dan we gewend zijn, maar we willen deze dag niet zomaar voorbij laten gaan. Daarom organiseren we bij WIK het Oranjefestival met allemaal voetbalspelletjes. Iedereen tot en met 15 jaar mag zich opgeven. Vraag ook zeker of je vriendjes en vriendinnetjes mee komen, het Oranjefestival is zowel voor leden als niet-leden van WIK. Helaas mag er vanwege de corona maatregelen geen publiek aanwezig zijn tijdens het Oranjefestival. Ook zijn de kleedkamers niet open, verzoek is om alvast thuis om te kleden. Desalniettemin willen wij er voor jullie een leuke ochtend van maken! Opgeven kan tot en met 23 april via deze link: https://www.knvb.nl/oranjefestival/wik57/849 We hopen jullie allemaal te zien op dinsdag 27 april!

Oranjefestival

Webdesign Tonny