• Kantine
  • WIK JO12
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • WIK JO7

Zoals vele evenementen de afgelopen tijd, zal de kerstboomverbranding ook niet doorgaan. Nederland zit in een lockdown en daarom mogen kerstboomverbrandingen op Schouwen-Duiveland niet doorgaan. Natuurlijk ontstaat dan de vraag: waar moet ik met m’n kerstboom heen? De gemeente Schouwen-Duiveland biedt hier een oplossing voor. Op woensdag 13 januari haalt de gemeente de kerstbomen op in Kerkwerve. Meer informatie over het ophaalschema kunt u vinden via de volgende link: https://www.schouwen-duiveland.nl/bestuur-en-organisatie/nieuws-en-actualiteit/2020/12/ophaalschema-kerstbomen-januari-2021

IMG 4142 1024x768

De evenementencommissie vind het jammer dat er het afgelopen jaar heel weinig evenementen door hebben kunnen gaan en dat het zoals het er nu naar uitziet ook nog wel een tijdje zal duren voordat evenementen weer door kunnen gaan. Desalniettemin zijn we blij dat we met Sinterklaas toch nog iets hebben kunnen doen om de kinderen en ouderen van het dorp blij te maken. Wij hopen dat er in de loop van volgend jaar weer mogelijkheden zullen zijn om evenementen te organiseren!

Webdesign Tonny