• Kantine
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • WIK 1
  • WIK D1 kampioen

LichtmastenVorige week donderdagavond hebben wij goed nieuws gekregen vanuit de gemeenteraad. In de begroting van de gemeente Schouwen-Duiveland voor volgend jaar is een vergoeding voor WIK meegenomen. En waarvoor is dat dan horen we jullie denken? Voor een heel mooi doel, namelijk lichtmasten op veld 2. Een wens die WIK al jaren heeft is om naast de lichtmasten op het trainingsveld ook lichtmasten op het tweede veld te krijgen. Naar aanleiding van de uitzendingen van Veronica Inside waarin duidelijk werd dat René van der Gijp dit seizoen de TOTO speelt voor WIK, heeft de gemeenteraad ook lucht gekregen van deze plannen en zij hebben nagevraagd wat dit plan voor WIK gaat kosten. Uiteindelijk is gebleken dat lichtmasten op het tweede veld zo’n €30.000 euro gaan kosten, mits de graafwerkzaamheden door de leden zelf gedaan worden. In het kader van burgerparticipatie werkt WIK daar graag aan mee en zullen wij zelf de graafwerkzaamheden leveren. Afhankelijk van de prestaties van René in de TOTO zal de gemeente het verschil goed maken.

 

Bij WIK zijn we erg dankbaar dat de lichtmasten er eindelijk gaan komen. Dit betekent dat we veel meer mogelijkheden krijgen met trainingen, maar ook met avondwedstrijden. Het is al een lange tijd een wens en nu is het eindelijk gelukt, zo zien we maar weer Willen Is Kunnen! Het bestuur is samen met de gemeente al volop bezig met alle stappen die gezet moeten worden om de lichtmasten bij WIK te kunnen plaatsen. We houden jullie op de hoogte van alle ontwikkelingen en we hopen dat de lichtmasten er zo snel mogelijk zijn!

Lichtmasten 2

Webdesign Tonny