• WIK JO12
  • Kantine
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • WIK D1 kampioen

SinterklaasSinterklaas heeft er lang over zitten dubben, maar dit jaar durft hij de reis naar Kerkwerve niet te maken. Door de afgegeven maatregelen van premier Rutte begon hij aardig te twijfelen, hij moet immers ook rekening houden met zijn gezondheid op zijn leeftijd. Hij heeft al z'n Pieten bijeen geroepen en wegwijs Piet had een goed idee. Wegwijs Piet zei dat hij tegenwoordig al z'n bestellingen doet via internet en dan komt er een koerier langs rijden. Dat is harstikke makkelijk en veilig in deze tijd. Hierop heeft Sinterklaas de stoute schoenen aangetrokken,de telefoon gepakt en gebeld naar Monique van de Evenementencommissie van WIK. Monique vond het een goed idee en zo is er besloten dat de cadeautjes dit jaar per koerier worden rond gebracht. Sinterklaas vraagt wel om onderstaand formulier in te vullen, Monique zal dan zorgen dat Sinterklaas op de hoogte is van een ieders wensen.

Opgaveformulier Sinterklaas

 

Webdesign Tonny