• WIK JO7
  • Kantine
  • Bru 4 - WIK 3
  • SKNWK 1 - WIK 1

Hierbij presenteren wij u onze nieuwe website. Het streven was om direct na de zomerstop de nieuwe website te publiceren, maar dit is helaas iets verlaat. Er wordt nog steeds hard gewerkt aan het actueel maken van alle gegevens en het verbeteren van bepaalde zaken. Sommige zaken zullen nog niet helemaal naar wens zijn, maar het werd nu tijd om de website te publiceren.

Alle gegevens van onze vereniging zijn te zien onder De Vereniging, de actuele info rond onze 'elftallen" staat onder teams en wordt door een koppeling met de KNVB altijd direct automatisch bijgewerkt. De vorige website was niet goed mobiel te bereiken, deze website heeft ook een mobiele site als basis. Echter zitten hier nog wat problemen in en dit wordt binnenkort verholpen. Ziet u zelf iets wat u ziet als verbetering of heeft u een opmerking voel u dan vrij om dit te melden via mail naar Tonny of Niels.

We hopen dat u deze website als een verbetering ziet en dat u hem maar veel mag bekijken!

 

Webdesign Tonny