• Kantine
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • Bru 4 - WIK 3
  • WIK JO7

Robin Dekker is opgenomen in de Schouwse XI voor de wedstrijd tegen eerste divisionist FC Dordrecht. Onze 19 jarige keeper hoort hiermee bij de beste voetballers van Schouwen-Duiveland. De wedstrijd staat op zaterdag 16 juli om 18:30 uur gepland op Sportpark van Zuyen in Burgh-Haamstede. Naar aanloop van deze wedstrijd wordt er 3x door de selectie getraind, waaronder gisteravond in Zierikzee. De overige leden van de selectie zijn.

Bruse Boys:  Dylan Adelaar, Koen van den Berge, Johan Vroegindeweij, Yarick Dorst  
Duiveland:  Thijs Rentier, Wouter de Jonge, Ronald Zwager    
MZC ’11:  Mike de Voogd, Sven Heijboer, Dennis Dekker, Jurgen Schoenmakers  
vv Goes:  Ray Kroon  
vv Kloetinge:  Julius Bliek  
ASWH:  Jeremy Hubregtse  
VVGZ:  Dimitri Hooftman
 
Trainer/Coach:  Thomas de Ridder  
Assistent/Coach:  Robert Mast  
Verzorger:  Sjaak Dorreman  
Keeperstrainer:  Martin Kievit  
Fysiotherapeut:  Jos Flikweert  
Teammanager:  Edwin van Oeveren  
Materiaalman:  Ron van Putten  

 

Webdesign Tonny