• SKNWK 1 - WIK 1
  • Kantine
  • Bru 4 - WIK 3
  • WIK JO7

 Afgelopen zaterdag 5 juni was het 6e WK adoptiekids in Houten. Ruim 600 kinderen in de leeftijd van mini tot C’s uit 29 landen.


De dag begon met een indrukwekkende vlaggenparade. Sommigen vertegenwoordigden in hun eentje hun geboorteland (en kwamen dan in een ’gemengd’ team), de Colombianen waren veruit in de meerderheid met 134 deelnemers.

Ook WIK ‘57 was er bij! met Dickenson en Judson Eekman en Nathan en Thomas Boot (en zus Anna).
Judson en Dickenson deden mee aan het toernooi met het team Haïti B/C2.
Ze zijn met het team winnaar geworden van de poule B/C.
Het was een fantastische dag met veel herkenning, ontmoeting, gezelligheid en vooral natuurlijk héél veel voetbal. 196 wedstijdjes leverden 963 doelpunten op, voor iedereen een medaille, en.......de overwinning voor Zuid Afrika C en Zuid Afrika D!!

Wij kijken al weer uit naar volgend jaar!

Meer foto's in ons fototboek

Webdesign Tonny