• WIK JO7
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • Bru 4 - WIK 3
  • Kantine

WIK'57 doet ook dit jaar weer mee met de wedstrijd van het Zon Effect.

Het Zon Effect organiseert ook dit jaar een wedstrijd voor Zeeuwse vrijetijdsverenigingen. Wie vindt dat zijn clubgebouw gratis zonnepanelen verdient kan zijn vereniging aanmelden op de website van Het Zon Effect. De vereniging die vervolgens de meeste stemmen krijgt, ontvangt van Saman Groep uit Zierikzee een gratis set van tien zonnepanelen, inclusief montage. De vereniging die de meest ludieke actie verzint om stemmen te werven, wint de originaliteitsprijs en verdient daarmee ook zo’n set. Daarnaast kan een vereniging extra stemmen winnen als leden van de vereniging binnen de actieperiode van Het Zon Effect zonnepanelen aanschaffen. Per lid levert dit 100 extra stemmen op.

Het werven van de stemmen loopt van 20 mei tot en met 10 juni. Daarna wordt de winnaar bekend gemaakt. Dus: voer een leuke actie uit en zet je vereniging in het zonnetje!

Stem nu op WIK'57!

Klik hier om te stemmen.

Webdesign Tonny