• WIK JO7
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • Bru 4 - WIK 3
  • Kantine

FunVoetbalOp 4 juni organiseert WIK'57 weer een jeugdactiviteit. Het seizoen zal worden afgesloten met een clinic van Fun&Voetbal, o.l.v Dennis en Gérard de Nooijer !! Om 15:00u zal de clinic beginnen en rond 17:00u is deze afgelopen. Dat is dan een mooi moment om de barbecues aan te steken en een gezellige voetbalmiddag af te sluiten door met zijn allen te eten.

 

Wil jij hier aan mee doen? Geef je dan zo snel mogelijk op via joeriekivits@hotmail.com !! Aan deze clinic en barbecue zijn geen kosten verbonden. Heb jij een vriendje of vriendinnetje dat misschien wel interesse heeft om te gaan voetballen?? Breng ze gerust mee !! Wie weet trekt deze middag ze over de streep zodat ze ook lid worden van de gezelligste club van Schouwen-Duiveland!!


Nog vragen? Bel gerust naar 0111-420007.

Webdesign Tonny