• Bru 4 - WIK 3
  • Kantine
  • WIK JO7
  • SKNWK 1 - WIK 1

Volgende week zaterdag wordt er nog één officiële wedstrijd gespeeld. Dit is de wedstrijd SKNWK 3 - WIK 2 die om 12:00 uur op Nieuwerkerk wordt gespeeld. Op Bruinisse worden wedstrijden van het Schouws elftal gespeeld. Hier komen ook 6 Wikkers in actie bij de wedstrijd Schouws <20 tegen Schouws <23. Deze wedstrijd begint om 11:00 uur op Sportpark Volharding, namens WIK zijn de volgende spelers geselectieerd voor <23: Harmen v/d Bok en Pim Boot en voor <20: Remco Theunisse, Camiel Kleppe, Remon den Boer en Robin Dekker. Jongens veel succes!

Later die dag wordt er om 12:00 uur afgetrapt door het Schouws vrouwenelftal ten FC Maense VR1. Om 14:30 uur neemt het Schouws elftal het op tegen Jong Zeeland.

De kantine op de Vospit zal 's middags gewoon geopend zijn en er worden door de vereniging hapjes verzorgd.

Iedereen is welkome om het voetbaljaar af te sluiten!

Webdesign Tonny