• Bru 4 - WIK 3
  • Kantine
  • WIK JO7
  • SKNWK 1 - WIK 1

Op zaterdag 13 juni a.s. organiseert de regiocommissie van Schouwen-Duiveland (www.regiocommissie-sd.nl) een toernooi voor spelers onder 23 op sportpark de Springer. Van de spelers van WIK'57 is Robin Dekker voor dit team uitgenodigd. Gastheer SKNWK ontvangt dan de volgende ploegen: Zeeuws-Vlaamse selectie onder 23, Jong Kloetinge, Flakkees elftal onder 23, Reimerswaals elftal onder 23, Noord-Bevelandse elftal onder 23, JVOZ A1, FC Prinsenland onder 23 en als 8ste deelnemer maakt de Schouwse selectie onder 23 het deelnemersveld compleet.

Er zal in twee poules van 4 gespeeld worden om zo tot de uiteindelijke finalewedstrijden te komen. Er zal om 11:00 uur worden afgetrapt en om circa 16:30 uur zal de prijsuitreiking plaatsvinden. Op de website van de regiocommissie staat de poule-indeling en het complete speelschema.

Webdesign Tonny