• WIK JO7
  • Kantine
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • Bru 4 - WIK 3

Volgende week vrijdag is het weer zo ver, de 6de WIK voetbalquiz onder leiding van Bart Boot en Theo Wittenberg. De inschrijving is inmiddels gesloten. Er heeft zich weer een mooi voetbalgezelschap opgegeven. Er zijn natuurlijk veel Wikkers, maar natuurlijk ook weer deelnemers van de ons omringde clubs tot aan zelfs Halsteren. Een selectie van vrienden, broers, vaders/zonen, teamgenoten en zwagers gaat weer uitmaken wie zich weer een jaar lang de voetbalkenner van Kerkwerve mag noemen. De deelnemers worden aanwezig verwacht om 19:30 uur. Het belooft weer een gezellig voetbalavondje te worden. Lees meer voor de gehele deelnemers lijst.

Deelnemers voetbalquiz 2015
   
1 Camiel Kleppe en Marc Bevelander
2 Arjen Berrevoets en Remco Theunisse
3 Jan Constandse en Dennis den Boer
4 Richard Verhage en Ferry Berrevoets
5 Patrick de Broekert en Leon den Boer
6 Dennis van Grunsven en Remon den Boer
7 Elmar Verhage en Freek Torensma
8 Mark den Haan en Arie Folmer
9 Martijn Neele en Wilco de Valk
10 Huib Smits en Dennis vd Avert
11 Jacob Muller en Han Muller
12 Oscar Fonteine en Ivo Fonteine
13 Piet van de Kasteele en Gerard Vogel
14 Harold Kesteloo en Cees Dalebout
15 Patrick Roggeband en Gert Kooman
16 Mike de Voogd en Michiel Schipper
17 Harry Koster en Hans Wattel
18 Martijn van Grunsven en Marcel van Grunsven
19 Cees Craaijenbrink en Jacco Heijboer
20 Ricardo de Winter en Rick Postuma
21 Ramon Janson en Ron Janson
Webdesign Tonny