• Kantine
  • WIK JO7
  • Bru 4 - WIK 3
  • SKNWK 1 - WIK 1

Duitse Avond 1Afgelopen zaterdag 2 november was er de jaarlijkse Duitse Avond in de kantine van WIK. Zo’n 50 mensen hadden zich opgegeven voor deze avond. Rond 19 uur was iedereen binnen en kon de avond beginnen. ’s Middags hadden de dames van de evenementencommissie en de kantinecrew al de nodige voorbereidingen getroffen en ervoor gezorgd dat het nodige klaar was voor het feest ’s avonds.

 

Ook hadden de dames van de evenementencommissie voor een buffet gezorgd met als hoofdgerecht onder andere warme beenham, hamburgers, schnitzels en stamppot en als nagerecht appeltaart met ijs en slagroom. Dit buffet werd geleverd door Kees Krijger. Na het buffet was er nog muziek, geregeld door de mannen van onze eigen seniorenteams. Allerlei feestnummers kwamen voorbij en het werd een leuke, gezellige en geslaagde avond!
Duitse Avond 2

Volgend jaar hopen we jullie weer te zien op de Duitse Avond en dan natuurlijk allemaal in Lederhose of Dirndl!

Webdesign Tonny