• Kantine
  • WIK JO7
  • Bru 4 - WIK 3
  • SKNWK 1 - WIK 1

Na het succes van de lampionnenoptocht en de kerstboomverbranding van vrijdag was het zaterdag tijd voor het eerste toernooi van 2024 op de Vospit: het jaarlijkse oliebollentoernooi!
Voor de eerste keer was er 's ochtends een oliebollentoernooi voor de jeugd. In gemengde ploegen van JO9, JO10, JO12 en JO16 spelers werd er lekker samen gevoetbald met tussendoor een oliebolletje en na afloop een broodje knakworst: het werd een groot succes!
Daarna waren de senioren aan de beurt met ook dit jaar weer het damesteam erbij. Het werd een lekker voetbalmiddagje met veel plezier en ook hier oliebollen tussendoor en een kopje erwtensoep.
Na afloop was het tijd voor de Nieuwjaarsborrel met een verloting. Mooie prijzen, maar met vooral veel gelach rondom de presentatie door Frank, Elmar en Remco. Daarna was het tijd voor een echt WIK feestje met muziek en een drankje.
De kop van 2024 is eraf voor WIK en het was een mooi weekendje!

IMG 20240109 WA0006

Klik hier voor meer foto's

Webdesign Tonny