• WIK JO7
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • Kantine
  • Bru 4 - WIK 3

Afgelopen zaterdag heeft de Evenementencommissie een Duitse Avond georganiseerd. De avond startte om 19:00 uur met een groep van circa 60 leden/donateurs. Ferrie Berrevoets had voor de muziek gezorgd, waarvoor dank. Onder een mooie Duitse Schlager kon genoten worden van een heerlijk Duits buffet.

Site5

 

Het buffet was gemaakt door Kees Krijger. Er waren onder andere salades, friet, rösti, warme Beenham en een grill met hamburgers, bratwurst en schnitzel. Als nagerecht was er bovendien gezorgd voor apfelstrüdel. Speciaal voor de gelegenheid was er ook Duits bier ingeslagen. Na het nagerecht werd er nog gezellig nagetafeld tot de late uurtjes.

Site3

Dames van de evenementencommissie en andere behulpzame personen bij de organisatie bedankt voor de organisatie van deze gezellige avond.

Site4

Site 2

Site6

Webdesign Tonny