• SKNWK 1 - WIK 1
  • WIK JO12
  • WIK JO7
  • Kantine

9

Zaterdag 16 oktober gingen we met de JO7 en JO10 naar Bambini. Iedereen had er reuze zin in en we konden niet wachten om te vertrekken. En dan eindelijk rond 11.15 uur …. met zingende kinderen op de achterbank en een hoop lol op weg naar Vlissingen. Daar aangekomen natuurlijk zo snel mogelijk de schoenen en jassen uit en rennen naar dat leuke klimparcours, die steile en supersnelle glijbaan of de ballenbak met ballenschietende kanonnen.

10

Na even uitgeraasd te hebben mochten we even opladen en genieten van een heerlijk portie friet en snacks of een tosti. Maar daarna natuurlijk snel weer verder om te bouwen met de blokken, de laserstralen te ontwijken of te springen uit de power toren. Tussendoor even lekker chillen bij de film met een lekker snoepje en dan weer door…

1
Wat kregen we het er warm van! We mochten tussendoor onze rode wangen even koelen met een lekker ijsje en lekkere limonade. Konden we gelijk Harm feliciteren met zijn zwemdiploma die hij ondertussen mocht halen.
Na zo’n leuke dag mochten we al kletsend en knikkebollend weer terugrijden naar de Vospit.

Klik hier voor meer foto's in de fotogalerij

Webdesign Tonny