• SKNWK 1 - WIK 1
  • Kantine
  • WIK JO7
  • Bru 4 - WIK 3

Site3

Afgelopen dinsdag 1 September zijn we met twee F-teams weer begonnen met trainen.Dit jaar hebben we een F1 en een F2, in totaal 24 kinderen.

Iedereen had er weer veel zin in, dat merkten we aan de enthousiasme die de kinderen lieten zien. We hebben nu nog in 1 groep getraind, die we tijdens de training in tweeën hebben gedeeld, anders is de groep veel te groot, maar het is de bedoeling dat er voor de F2 een aparte trainer en begeleider komt.
 Site2

Deze zijn inmiddels gevonden, de vader van David, Eric Pors, zal de training op zich gaan nemen. De moeder van Justin, Tamara Dijkstra zal in samenwerking met Eric de zaterdag gaan begeleiden. Volgende week zaterdag, 12 september, staat de eerste wedstrijd van het seizoen weer voor de deur. Thuis om 10.00uur tegen SKNWK.

Site 1

Webdesign Tonny