• Kantine
  • WIK JO7
  • Bru 4 - WIK 3
  • SKNWK 1 - WIK 1

Na wederom een organisatorische (was een moeilijk woord op deze zaterdagmorgen!!) lastige week in verband met zieke en geblesseerde spelers in de diverse teams, deze morgen toch met een bijna voltallig team naar ‘s Heer Arendskerke. Daar voetballen tegen de B2, of zoals de spelers aangaven  “ voetballen tegen de dames”, dit door de aanwezigheid van diverse meiden die in het team meespelen. We moeten wachten want een pupillen team is nog aan het voetballen, het loopt nog aardig uit dus gelijk maar even een teamfoto laten maken gezien het feit dat bijna alle spelers er zijn. Iets wat de laatste weken niet vaak is voorgekomen.

Team Foto

 

Dan toch beginnen, en jawel na een minuut of acht scoort Arendskerke als eerste, nu niet  de kopjes laten hangen. Maar dat doet de B1 niet, en als Bart dan een prachtige hoekschop voor de goal slingert is het Leroy die de 1-1 erin kopt. De wedstrijd ligt weer open. Wik komt zelfs op voorsprong als Nick de Boer een mooi steekballetje van Timon goed aanneemt en de 1-2 scoort. Maar ’s Heer Arendskerke blijft gevaarlijk en laat zich niet kennen door de 2-2 op het bord te zetten. Voor rust lopen de Wikkers toch weer uit als Marc de bal naar Bart schiet, die legt hem door naar Leroy die zijn tweede van vandaag erin legt, ruststand 2-3


Na rust, gelijk wat kansen voor Wik, en wat verder in deze helft een doelpunt van Colin die goed mee naar voren was gekomen. Stand 2-4. ’s Heer Arendskerke doet wat ze kan maar komt er toch niet goed uit deze helft. Dan scoort Dickenson maar zijn doelpunt wordt door de verder overigens zeer goed fluitende scheid van Arendskerke afgekeurd wegens buitenspel. Een hoekschop wordt door Christiaan net over gekopt en even later schiet Dickenson met een mooi afstandsschot toch zijn doelpunt erin en staat het 2-5.
Een laatste hoekschop wordt door Colin nog op de paal gekopt en dan is het tijd om te stoppen.


Bedankjes en felicitaties van beide kanten en dan gaat het grootste gedeelte van de spelers naar huis. Frank gaat nog door naar het eerste en Bart, Nick Dicou, Leroy en Vlagger Jan gaan op weg naar Kamperland om het tweede te “ ondersteunen tegen De Bevelanders 3. Volgende week voetbalt Wik B1 thuis tegen Kloetinge B4

Webdesign Tonny