• WIK JO7
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • Bru 4 - WIK 3
  • Kantine

PZCDe bezoekers zetten een kwartier lang druk op de thuisploeg en daarna nam FC de Westhoek het heft in handen. De equipe van trainer Steven Seedo had geen last meer van WIK’57 en kwam door een volley van Kevin Veerhoek op 1-0. Pas na rust liep FC de Westhoek over de bezoekers heen. Bij vlagen kwam WIK’57 niet over de middenlijn en door geschutter kon de thuisploeg makkelijk uitlopen. Gijs van Duijvenbode schoot raak uit een vrije trap van dertig meter en Swen Monster zijn vrije trap, van nog grotere afstand, vloog er ook in.

Andres Jonker werkte de 4-0 in het doel en Wilco Jochem maakte de 5-0. Veerhoek schoot beheerst met binnenkant voet de zesde treffer in het doel. Het mooiste doelpunt van de middag kwam van WIK’57. Ramon den Boer nam een vrije trap en die vloog prachtig in de bovenhoek.

Webdesign Tonny