• Kantine
  • WIK JO12
  • WIK JO7
  • SKNWK 1 - WIK 1

PZC kleinVoor de pauze kon WIK’57 FC de Westhoek’20 aardig bijbenen. Het was gelijkwaardig en had de betere kansen. Zo counterde de thuisploeg zich naar 1-0. De bal werd onderschept en Colin van Wanrooij mikte de openingstreffer in het doel. De gelijkmaker kwam op naam van Lennart Padmos. De bezoekers gooiden de bal in en die caramboleerde, bleef leggen en Padmos schoot raak. In de tweede helft ging bijna alles fout bij WIK’57 wat er fout kon gaan. FC de Westhoek’21 was er als de kippen bij om de fouten af te straffen. De snelle voorhoede handelde snel en zo liep de score terecht heel hoog uit. Delano Westerink maakte er 1-2 van en Gijs van Duijvenbode zorgde voor de 1-3. Dylan Adelaar schoot de 1-4 raak en Westerink maakte er 1-5 van. Toen kreeg WIK’57 een strafschop. Van Wanrooij nam die, maar zijn inzet werd gestopt door doelman Bas Kooman. Hij zette het spel snel voort en aan de andere kant counterde Van Duijvenbode FC de Westhoek’21 naar de 1-6.

Webdesign Tonny