• Kantine
  • WIK JO12
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • WIK JO7

PZC kleinDe voetballers van WIK’57 pakten zaterdag de eerste punten in de vierde klasse B van het zaterdagvoetbal. De ploeg uit Kerkwerve won met 0-4 bij Colijnsplaatse Boys. Mede door een juweeltje van Nick den Boer.

Het nog puntloze WIK’57 speelde een goede pot en had eigenlijk geen moeite met Colijnsplaatse Boys. Na een goede aanval kwam de bal bij Colin van Wanrooij en die haalde hard uit en via de keeper belandde het leer in het doel. Ian van der Wekken stond op de goede plek om de 0-2 te maken en met een vrije trap zorgde Nick den Boer voor de 0-3-ruststand. In het tweede bedrijf was het spelbeeld hetzelfde. Er werd nog eenmaal gescoord. Remon den Boer kreeg de bal, kapte naar binnen en schoot de bal in de verre hoek.

 

Webdesign Tonny