• Kantine
  • Bru 4 - WIK 3
  • WIK JO7
  • SKNWK 1 - WIK 1

Site 1

Zaterdag hadden we het Schouwen Duivelandtoernooi op het sportveld van ZSC. Toen we eraan kwamen, hoorden we dat Wik F1 & F2 1e waren geworden. Nu kunnen wij natuurlijk niet achterblijven.
Maar ja, moeten we eerst nog winnen. De 1e wedstrijd moesten we tegen Brouwerhaven, dat ging goed we speelden goed samen. We wonnen met 4-0.

De 2e wedstrijd was tegen SKNWK, leuk partijtje. We wonnen deze wedstrijd met 2-0. De 3e wedstrijd tegen DZC was wat lastiger. We hadden na meer dan 10 schoten op goal, gelukkig een keer kunnen raken. 1-0
De 4e wedstrijd was de beslissende, die moesten we spelen tegen FC De Westhoek.  We dachten dat het een moeilijke tegenstander zou worden, maar we wonnen makkelijk met als eindresultaat 8 mooie goals.

Al de 4 wedstrijden gewonnen, dus 1e in onze poule. Super gedaan!
Mooie afsluiting van dit voetbalseizoen.

Groeten de trainer

Webdesign Tonny