• WIK JO7
  • Kantine
  • Bru 4 - WIK 3
  • SKNWK 1 - WIK 1

Onze tegenstander was Luctor 88 {de koploper}. Toen de shirts boven water waren konden we beginnen. Na het eerstefluitsignaal gingen we gelijk fanatiek beginnen. De eerste goal werd gemaakt door Thomas waarbij de bal van richting werd veranderd door een speler van Luctor 88. Vlak daarna scoorde Luctor de 1-1. Even later werd de 2-1 gemaakt door Sem die sinds kort bij SV Wik speelt.

 

Net voor de rust werd de 2-2 gescoord uit een afstandsschot van Luctor 88. Na de rust werd er een overtreding gemaakt op Thomas waarbij hij zelf de vrije trap er heel mooi in schoot. Dus we stonden 3-2 voor. En tot slot werd er een goal gemaakt door Rick, waardoor we 4-2 hadden gewonnen. Je kon zien dat de spelers van Luctor 88 nog niet vaak hadden verloren, want ze waren behoorlijk chagrijnig.

Webdesign Tonny