• Kantine
  • Bru 4 - WIK 3
  • WIK JO7
  • SKNWK 1 - WIK 1

Vandaag de eerste wedstrijd van het seizoen. Na 1x trainen met een klein groepje begonnen we vandaag met 12 spelers, Bjorn en Lennart kwamen ons versterken vanuit de E1. Tegenstander was Kloetinge en om 10.00u werd er onder leiding van Adrie afgetrapt. Als snel werd duidelijk dat WIK te sterk zou zijn vandaag. Moet ook wel gezegd dat het voor dit team van Kloetinge de eerste wedstrijd op een groot veld was. Hoeveel er gescoord is en door wie was na de wedstrijd eigenlijk onduidelijk. Zelfs de doelpuntenmakers aan WIK zijde waren de tel kwijt. Er is 16-0 genoteerd op het formulier. Ondanks deze duidelijke cijfers kan het voetbal nog vele malen beter maar dat komt wel naarmate het seizoen vordert. Verder nog een bedankje aan onze vlagger van vandaag, Eric vd Sande. De ene keer dat hij moest vlaggen deed hij dat vol overgave....!!

Webdesign Tonny