• WIK JO7
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • Bru 4 - WIK 3
  • Kantine

Na de wedstrijd van JO17-1 in Kloetinge met Bart, Nick en Sven door naar Burch-haamstede om het tweede te versterken. Daar aangekomen kan uw verslaggever niet aan een biertje zoals gehoopt maar krijgt hij de vlag in zijn handen aangereikt door een speler van FC de Westhoek die al driekwart wedstrijd voor WIk 2 had gevlagd en dat nog eerlijk heeft gedaan ook. Dit met het verzoek van de Wik spelersgroep om het vlaggen voor hen voort te zetten. Ook Sven kan gelijk instappen want Jeroen Ruitenbeek komt het veld uit met een knieblessure. De stand is op dat moment 3-3. Maar als snel maakt Wik 2 de 4-3.


En na twee mooie kansen van Sven die jammer genoeg door de keeper van de tegenstander gestopt worden valt ook de 5-3 door een mooie goal van Jack vd Velde. Ondertussen waren ook Bart en Nick in het veld gekomen. Fc de Westhoek kwam af en toe nog gevaarlijk voor het Wikse doel, maart Wik 2 had duidelijk de overhand, dit blijkt wel als de 6-3 wordt gescoord. Dit wordt ook de eindstand, na de wedstrijd horen we nog dat keeper Niels en penalty heeft gestopt en dat het doelpunt voortkomend uit de rebound hiervan is afgekeurd.

Webdesign Tonny