• Kantine
  • WIK JO7
  • Bru 4 - WIK 3
  • SKNWK 1 - WIK 1

De E’s moesten vandaag een toernooi voedballen in Nieuwerkerk. Het was een mooie middag. De eerste wedstrijd moesten we tegen Brouwershaven.  Onze spelers waren continu in de aanval en maakten een paar mooie schoten op de goal. Maar de bal wilde er niet in. 0-0

 

Volgende wedstrijd DZC-WIK. Weer hetzelfde als tegen Brouw maar gelukkig scoorden we. 0-1 Jammer genoeg kreeg DZC ook een kans. 1-1 Balen

Toen moesten we penalty’s nemen ,10 per team.
We schoten er 7 in.

Volgende wedstrijd WIK-Duiveland. Deze wedstrijd konden de jongens (en meisje) elkaar goed vinden. We wonnen eenvoudig met 2-0

 

De laatste wedstrijd tegen SKNWK. Dit was een heel spannend duel.  Een mooie wedstrijd om naar te kijken, we speelden goed en maakten de 1-0. Ze hadden een paar mooie schoten op onze goal maar mede dankzij onze keeper was de eindstand 1-0.

We staan in de finale van de penalty bokaal na twee penalty’s helaas niet gewonnen.

Toen de uitslag van het toernooi.

1e SKNWK
2e WIK
3e Brouwershaven
4e Duiveland
5e DZC

Het was een mooie middag .

Bedankt SKNWK!


Groeten de trainer

Webdesign Tonny