• SKNWK 1 - WIK 1
  • WIK D1 kampioen
  • WIK 1
  • Kantine

Het is weer tijd voor even kennis maken met. WIK 1 mag namelijk weer een nieuwe speler aan de selectie toevoegen. Derk van den Doel zal na de zomerstop bij WIK 1 komen voetballen en om alvast kennis met hem te maken hebben we hem een aantal vragen gesteld.

Naam: Derk van den DoelDerk
Leeftijd: 24 jaar
Woonplaats: Zierikzee
Beroep: Ik ben student
Positie: Rechtsback of rechter centrale verdediger
Vorige club: MZC
Favoriete club: Ajax
Favoriete speler: Ronaldo
Sterke punten: Ik ben een voetballende verdediger
Zwakke punten: Ik ben niet de snelste
Persoonlijke doelstelling: Ik wil basisspeler worden
Doelstelling voor het team: Bovenin mee kunnen draaien
Waarom heb je gekozen voor WIK? Ik vind het een gezellig team en een leuke club

Voorlopig mogen er natuurlijk nog geen wedstrijden gespeeld worden, maar als dat weer het geval is dan zullen jullie Derk zeker in actie zien. Derk, we heten je van harte welkom bij onze club en we hopen dat je hier een leuke tijd gaat hebben!

Webdesign Tonny