• WIK 1
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • wik-svd 2015
  • WIK JO17
  • WIK D1 kampioen

DoelOp vrijdagavond 10 mei 2019 worden de voorrondes bij W.I.K. gehouden voor de Eilandelijke Penaltybokaal.

Wat is de bedoeling?
Bij elk team mag iedereen een aantal penalty’s nemen. Degene die de meeste ballen in het doel schiet mag meedoen met de Eilandelijke Penaltybokaal voor pupillen (O9, onder 10 en O12) en die wordt gehouden op 22 mei bij MZC.

Hoe laat begint de avond?
Iedereen die voetbalt bij de jeugd van W.I.K. doet automatisch mee, dus alle jeugdteams !!! We gaan er dus van uit dat jij er bij bent op 10 mei! We beginnen met penalty’s schieten om 19.00 uur. Zorg dus dat je om 18.45 uur op het sportveld bent. Doe je sportkleren en je voetbalschoenen aan zodat je het doel niet kan missen! De avond is rond 20.30 uur afgelopen. Vraag of je vader, moeder, opa, oma, broers en zussen meekomen om je aan te moedigen.

Webdesign Tonny