sv WIK'57
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • WIK 1
  • WIK D1 kampioen
  • WIK JO17
  • wik-svd 2015

Op woensdagavond 16 mei 2018 worden de voorrondes bij W.I.K. gehouden voor de Eilandelijke Penaltybokaal.

Wat is de bedoeling?
Bij elk team mag iedereen een aantal penalty’s nemen. Degene die de meeste ballen in het doel schiet mag meedoen met de Eilandelijke Penaltybokaal voor pupillen die wordt gehouden op 30 mei bij Brouwershaven. Dit geldt in onze situatie voor O10 en O11.

 

Hoe laat begint de avond?
Iedereen die voetbalt bij de jeugd van W.I.K. doet automatisch mee, dus alle jeugdteams !!! We gaan er dus van uit dat jij er bij bent op 16 mei! We beginnen met penalty’s schieten om 19.00 uur. Zorg dus dat je om 18.45 uur op het sportveld bent. Doe je sportkleren en je voetbalschoenen aan zodat je het doel niet kan missen! De avond is rond 20.30 uur afgelopen. Vraag of je vader, moeder, opa, oma, broers en zussen meekomen om je aan te moedigen.

Speciale penaltybokaal
In de pauze van het penalty schieten is een speciaal evenement. Wederom zullen de jeugdtrainers uitmaken wie de beste penalty killer is.

Webdesign Tonny