sv WIK'57
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • wik-svd 2015
  • WIK JO17
  • WIK D1 kampioen
  • WIK 1

Een spannende wedstrijd deze zaterdag. Beide ongeslagen teams strijdend tegen elkaar en het was goed te merken dat we gewaagt waren aan elkaar. Maar gelukkig door het goede over spelen en voetballen van wik opende Kenaz de score 1-0. We hadden het vertrouwen om zo lekker door te voetballen en waren heel sterk. Daardoor vielen in de eerste helft ook nog de 2-0 van Maarten en de 3-0 door Djoni van.

 

 

De tweede helft: De jongens hadden allemaal goed uitgerust en dat was bij de partij van de Westhoek ook goed te merken, ze konden beter voetballen en vonden hun weg ook in het spel dus de 3-1 viel. Daarna was iedereen van wik op zijn hoede dit mag natuurlijk niet nog een keer gebeuren de gebroeders Vaane gingen de verdediging in samen met Boaz en dat zorgde voor een sterke verdediging. De westhoek kwam er niet meer langs daarna pakte wik het weer goed op en maakte Boaz er nog 4-1 van. Een leuke en super spannende wedstrijd met een super tegenstander. Maar wij als Wik mini's zijn nog steeds ongeslagen. Mijn complimenten voor het team jullie gaan in grote stappen vooruit super om jullie zo te zien groeien!

Webdesign Tonny