• WIK JO17
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • WIK 1

Afgelopen zaterdag is voor de wedstrijd tegen Zeeland Sport 1 de nieuwe kleding aan WIK 1 uitgenodigd. Na het afscheid van Blakenburg als hoofdsponsor moest er gezocht worden naar een nieuwe sponsor. Uiteindelijk werd er niet 1 sponsor gevonden, maar zelfs meerdere sponsors.

dsc03315 kopie

De wedstrijdtenues zijn gesponsord door Metselbedrijf den Boer, welke uitgevoerd zijn in de nieuwe huisstijl van WIK. Vleesboerderij Boot is bereid gevonden de sponsoring van de trainingspakken op zich te nemen. De tassen en inloopshirts zijn gezamenlijk gesponsord door de Fa. Verhage en Fa. v/d Velde Groenvoorziening. De kleding wordt compleet gemaakt met een presentatiepolo van hoveniersbedrijf W.A. Boot, welke al eerder is uitgereikt. Voor de wedstrijd hebben de spelers de tenues in ontvangst genomen, zijn er foto’s genomen en zijn de sponsors bedankt met een present.

dsc03245 kopie

dsc03307 kopie

dsc03269 kopie

Hierna werd de wedstrijd aangevangen tegen Zeeland Sport. De wedstrijd eindigde in 1-1, de goal werd gemaakt door Camiel Kleppe.

Alle sponsors hartelijk bedankt!

Meer foto’s van de uitreiking en de wedstrijd zijn te zien in de fotogalerij.

Webdesign Tonny