Deze middag is uw verslaggever wezen kijken bij de inhaalwedstrijd ZSC'63 3 - Wik'57 3.Door de regenbuien die af en toe overkwamen was het weer minder aangenaam voor alle betrokkenen, maar verder zoals altijd te Scharendijke gewoon gezellig.
Wik trad met een plat gezegd "samen geraapt zootje" aan, en dan doel ik natuurlijk niet op de spelers individueel. Maar op het feit dat het team bestond uit alle lagen van de hoogste teams, waarbij de jonkies uit de JO17 kwamen en de oudste uit het derde. Zelfs de coach van Wik 1 de heer Husseijn speelde in de eerste helft een potje voetbal mee en deed dit zeer verdienstelijk. De scharendijkenaars vonden hem echter alleen maar " erg mondig" en dan druk ik mezelf nogal magertjes uit, maar dat terzijde. Voetballen, dat werd er wel gedaan. Wik was in de eerste helft ietsje sterker met diverse kansen en binnen de twintig minuten 2 doelpunten gemaakt door Rowan Verhage. ZSC had enkele malen pech door een afgekeurd doelpunt vanwege buitenspel, een redding door Wik keeper Erik-jan vd Herk en enkele pogingen die doelloos over gingen. Maar.. ze konden toch nog de aansluitings treffer maken zodat het met de rust 1-2 stond.
Na de thee komen er weer een paar wissels op het veld bij Wik. Onder hen Ramon de Boer die voor het eerst na anderhalf jaar blessure leed weer een helftje mag voetballen wat hem goed afging.
Over deze helft kunnen we echter kort zijn: Voor Wik diverse schoten naast en over en voor ZSC hetzelfde met ook nog twee super kansen die allebei op de paal terecht komen.
Dan fluit de goed leidende arbiter Gerard af en is het tijd voor de derde helft.
Scharendijkenaars tot de volgende ronde!!!