• WIK D1 kampioen
  • Kantine
  • WIK 1
  • SKNWK 1 - WIK 1

PZC kleinEen kansloze nederlaag voor de thuisploeg, tegen een fris en slim spelend WIK’57. Die laatste ploeg voerde veel positiewisselingen door en dit zorgde voor een overmacht aan vrije spelers op het middenveld. En hier had Waarde geen antwoord op. Nadat de nodige kansen al gemist waren opende Remon den Boer de score. Nieuwkomer Tim de Looze zorgde voor de tweede en derde treffer van de ploeg uit Kerkwerve. Na een communicatiefout kreeg Waarde een strafschop en die schoot Davey Tolhoek raak. Maar de bezoekers gingen vrolijk verder en Frank den Boer zorgde veertig seconden later al voor de 1-4. De Looze prikte ook zijn derde van de middag nog raak. Tolhoek kreeg opnieuw de mogelijkheid om een strafschop te verzilveren, maar dit keer schoot hij naast. Frank den Boer was wel weer effectief en Dennis Dekker mikte ook nog de zevende treffer van WIK’57 achter de doelman van Waarde.

Webdesign Tonny