• WIK-MZC 2014 dames
 • Kantinecrew gezocht

  Wij zijn op zoek naar vrijwilligers die ons team willen komen versterken. Voor meer info klik op de foto van de kantine.

 • Duitse Avond

  Op 4 november organiseert WIK'57 een Duitse Avond in de kantine!

  Klik hier voor meer informatie

 • WIK 1

  Nieuwe kleding voor WIK 1

  Lees hier meer

Vandaag begon de competitie, thuis tegen Walcheren. Onder leiding van GĂ©rard en met de Opa van Thijs als vlagger begonnen we om 11:00u aan de wedstrijd. Al snel bleek dat de tegenstander een maatje te klein was voor onze Wikkers. Na afloop van de 2x35 minuten stond er een wel heel duidelijke uitslag, 17-0. Hopelijk hebben we bij de volgende wedstrijd wat meer tegenstand. Doelpuntenmakers: Robin, Finn, Nathan, Joerie, Thomas, Lennart, Rick en Thijs.

Webdesign Tonny