• WIK D1 kampioen
  • WIK 1
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • wik-svd 2015
  • WIK JO17

Op donderdag avond naar Burch- Haamstede om de inhaalwedstrijd tegen hun derde te spelen.
Met een lekker zonnetje erbij gaat de wedstrijd van start. Beide teams aan elkaar gewaagd een fraai schot van Eelco Boot gaat over maar dan is er Bart Boot die met een fraaie inkopper de 0-1 maakt. Heel wat verder in deze helft is het Maurice de Vlieger die de 0-2 in kan tikken. Leroy Vis ziet tussendoor zijn inzetten op de lat over en naast gaan, ook een kopbal van Theo Wittenberg gaat over het doel heen.

In de tweede helft gaat en kan de Westhoek meer druk zetten en moet Wik meer gaan verdedigen. De keren dat zij eruit komen kunnen ze niet scoren. FC de Westhoek ziet uiteindelijk hun inzet beloond worden met een doelpunt. De eindstand wordt dan ook 1-2.

Webdesign Tonny