• WIK 1
  • wik-svd 2015
  • WIK D1 kampioen
  • WIK JO17
  • SKNWK 1 - WIK 1

Vandaag, donderdag 30 mei (Hemelvaartsdag), weer een mooi evenement op de Vospit bij sv WIK'57: de jaarlijkse Keepersdag georganiseerd door Robin Dekker en zijn familie. Onder begeleiding van ervaren keeperstrainers gaan een 30-tal jeugdkeepers werken aan het verbeteren van hun vaardigheden waarbij plezier natuurlijk voorop staat. Zin om te kijken ? Je bent van harte welkom, donderdag 30 mei (Hemelvaartsdag), weer een mooi evenement op de Vospit bij sv WIK'57: de jaarlijkse Keepersdag georganiseerd door Robin Dekker en zijn familie. Onder begeleiding van ervaren keeperstrainers gaan een 30-tal jeugdkeepers werken aan het verbeteren van hun vaardigheden waarbij plezier natuurlijk voorop staat. Zin om te kijken ? Je bent van harte welkom

Webdesign Tonny