• SKNWK 1 - WIK 1
  • WIK D1 kampioen
  • WIK 1
  • Kantine

Weer even een berichtje met een terugblik, dit keer een terugblik op het afgelopen seizoen, want doordat alle voetbalactiviteiten de afgelopen maanden zijn stopgezet vanwege de coronacrisis hebben er de afgelopen maanden ook geen evenementen kunnen plaatsvinden. Dit is erg jammer, want evenementen, die vinden we bij WIK wel leuk! In de eerste helft van het seizoen zijn er wel veel leuke evenementen georganiseerd en daarom hebben we hierbij een terugblik van een aantal evenementen en uitjes van het afgelopen seizoen.

Eve1

Het eerste evenement dat dit seizoen heeft plaatsgevonden is de jaarlijkse jeugdpresentatie. De jeugdpresentatie dreigde dit seizoen in het water te vallen, want er was wel heel veel regen. Maar bij WIK hebben we natuurlijk hele stoere jeugdleden en een beetje regen houdt onze jeugd niet tegen. Iedereen kwam daarom naar de Vospit en alle jeugdteams werden voorgesteld. Na het voorstellen van alle jeugdleden werden er nog een aantal partijtjes gespeeld en na de partijtjes was er een leuke verrassing voor alle jeugdspelers en broertjes en zusjes. Iedereen mocht een ijsje halen bij de ijswagen van het Zeeuws IJSmeisje. Dit was een leuke afsluiting van een gezellige avond!

Eve2

Een week na de jeugdpresentatie vond alweer het volgende evenement plaats op de Vospit. Het seizoen was voor alle teams al begonnen, behalve voor ons 40+ team. Zij begonnen op deze vrijdagavond met het allereerste 40+ toernooi van het seizoen, georganiseerd door onze eigen vereniging. Er deden zes teams mee aan het toernooi en alle teams speelden een keer tegen elkaar. Na het toernooi bleven veel teams nog hangen en zo bleef het nog lang gezellig in de kantine. Kortom, wederom een gezellige en geslaagde avond op de Vospit!

Eve3
Op zaterdag 2 november stond de Duitse Avond op het programma bij WIK. Dit jaar hadden zo’n 50 mensen zich opgegeven voor deze avond. ’s Middags zorgden de dames van de evenementencommissie en de kantinecrew ervoor dat alle nodige voorbereidingen getroffen werden voor het feest ’s avonds. De dames van de evenementencommissie hadden voor een buffet gezorgd met als hoofdgerecht onder andere warme beenham, hamburgers, schnitzels en stamppot en als nagerecht appeltaart met ijs en slagroom. Na het buffet was er nog muziek, geregeld door de mannen van onze eigen seniorenteams. Allerlei feestnummers kwamen voorbij en het werd een leuke, gezellige en geslaagde avond! Ook dit was dus weer een geslaagd evenement op de Vospit.
Eve4Eve5
Het volgende evenement dat WIK heeft georganiseerd was een evenement voor het hele dorp. Namelijk, de jaarlijkse sinterklaasintocht. Op woensdag 20 november verzamelden veel kinderen zich voor het café. Sinterklaas kwam het dorp binnen met de brandweerwagen. Hij had alleen maar één piet bij zich, hoe kon dat nou? Twee van de pieten van Sinterklaas waren kwijt en Sinterklaas vroeg de kinderen of zij de pieten konden gaan zoeken. De kinderen liepen voor de brandweerwagen uit het dorp in en al snel vonden ze kale piet. Hij zat in de boom. Maar hij bleef daar ook zitten, de brandweer moest worden ingezet om kale piet te redden. Nadat kale piet gevonden was, was er nog steeds een piet kwijt. Deze piet zat boven op het klimrek en ze durfde er niet meer uit. De brandweer spoot wat water richting de piet en ineens durfde ze wel van het klimrek af. Nadat allebei de pieten waren gevonden, gingen Sinterklaas, de pieten en de kinderen naar de Vospit. Daar werd gezongen en gesprongen en uiteindelijk was er voor alle kinderen nog een cadeautje. Het was een leuke middag voor de jeugd van Kerkwerve!

Eve6

Eve7

Op vrijdagavond 6 december organiseerden Theo Wittenberg en Bart Boot samen met de evenementencommissie de tiende WIK voetbalquiz. 22 Zeeuwse voetbalduo’s namen het tegen elkaar op. Er werden 75 vragen gesteld en deze waren van een aardig niveau. Nadat de vakkundige jury de antwoorden had nagekeken bleken Elmar Verhage en Freek Torensma de winnaars van de quiz, gevolgd door het duo Marco Groenveld en Peter Godrie en daarna het duo Martijn van Grunsven en Alexander van Keulen. Omdat het de tiende editie van de voetbalquiz was er een speciale actie, namelijk een finaleronde. De beste 11 koppels gingen de strijd voor een verzorgde reis naar de Bundesliga topper Schalke’04 – Red Bull Leipzig op 22 februari 2020. Deze reis werd mogelijk gemaakt door een aantal sponsors. Uiteindelijk bleven er in de finale 3 koppels over en zij moesten de vraag beantwoorden: Hoeveel doelpunten hebben Bart Boot en Theo Wittenberg samen gescoord in een eerste elftal? Uiteindelijk bleken Arjen Berrevoets en Elmar de Kok het dichtstbij het goede antwoord van 109 doelpunten te zitten. Zij zijn afgereisd naar Duitsland. Aan het einde van de voetbalquiz gaf Bart Boot aan dat het voor hem de laatste keer in de organisatie was. Hierop werd hij in het zonnetje gezet door het bestuur van WIK. Na de quiz was er nog tijd om na te praten onder het genot van een hapje en een drankje. Het was weer een gezellige avond op de Vospit!

Eve8

Eve9

Het jaar 2020 begon ook weer goed bij WIK. Vrijdagavond 3 januari werd de jaarlijkse kerstboomverbranding georganiseerd. Vrijdagmiddag stond de evenementencommissie de kinderen op te wachten die alle verzamelde kerstbomen kwamen brengen. Uiteindelijk werden er rond de 165 bomen ingeleverd. Het werd dus een mooie stapel met kerstbomen!
’s Avonds verzamelden een groep kinderen en ouders zich op de Ring. De evenementencommissie deelde lampionnen uit aan de kinderen. Met de lampion werd een ronde gedaan door het dorp en uiteindelijk liep de hele groep naar de Vospit. De brandweer stond daar al klaar om het vuur aan te steken. Het werd een gezellige kerstboomverbranding.

Eve10

Eve11

Het eerste weekend van 2020 was een weekend vol evenementen bij WIK. Zaterdag 4 januari werd namelijk het nieuwjaarstoernooi georganiseerd. Aan het toernooi deden zeven teams mee. Alle teams hebben een keer tegen elkaar gespeeld in wedstrijden van 15 minuten. In de kantine zorgen de dames van de evenementencommissie voor oliebollen en erwtensoep zodat de spelers genoeg te eten hadden tussen de wedstrijden door. Uiteindelijk werd het toernooi gewonnen door het team ‘de vuurpijlen’. Zij kregen van de evenementencommissie allemaal een drankje aangeboden.

Eve12

Naast het nieuwjaarstoernooi was er op 4 januari ook nog een afscheidsreceptie voor Rinus Berrevoets. Rinus is van 1966 tot en met 2019 vrijwilliger geweest voor s.v. WIK’57 en heeft veel voor onze vereniging gedaan. Er kwamen verschillende familieleden van Rinus, maar ook (oud)-trainers van WIK en natuurlijk ook leden van onze vereniging. Iedereen werd ontvangen met koffie, thee en gebakje met het logo van WIK erop. Rinus werd in het zonnetje gezet door het bestuur van WIK. Rinus en zijn vrouw kregen een bos bloemen, een diner bon, een beker en daarna was er nog een grote verrassing voor Rinus. Het hele parkeerterrein heet nu namelijk het Rinus Berrevoets Plein. Het nieuwjaarstoernooi en de afscheidsreceptie van Rinus Berrevoets waren erg geslaagd en het bleef nog lang gezellig in de kantine. Het was een geslaagde eerste zaterdag van 2020!

Eve13

Een week later vond voor de mannen van WIK 1 en WIK 2 alweer het volgende uitje plaats. Zij zijn op trainingskamp geweest in Hoenderloo. Vrijdag werd er verzameld voor de Vospit. Eerst werd er gezamenlijk gedineerd. Na het eten werd er door Wouter een petje op petje af quiz georganiseerd. De quiz werd gewonnen door Colin van Wanrooij, hij won een bon van 30 euro van Unito Sports, de kledingleverancier van WIK. Na de quiz was het tijd voor een potje bowlen en een drankje in de bar. Het bleef nog lang gezellig op de eerste avond. De volgende ochtend werd en om half 10 ontbeten en stond de mannen een bijzondere verrassing te wachten. Michael Looij en Jordi Hotting van Together As One waren vanaf Flakkee afgereisd om de selectie een bootcamp gegeven. De ochtend bestond dus uit een bootcamp en daarna was het tijd voor een lunch. Na de lunch was er vrije tijd en einde van de middag werden er een onderlinge wedstrijd gespeeld onder leiding van scheidsrechter Zwackhalen. Na een gezamenlijk diner zijn de selecties van WIK 1 en 2 gaan stappen. De volgende ochtend was het trainingskamp en was dus ook het leuke, sportieve en gezellige weekend voorbij.

Eve14

Eve15

Zaterdag 8 februari was het tijd voor de jaarlijkse WIK Avond. De toneelvereniging speelde op deze avond het toneelstuk “De geweldige dokter Paul”. In de pauze had de evenementencommissie een verloting met enveloppen georganiseerd. Na de pauze ging het toneelstuk weer verder en na het toneelstuk was het tijd voor muziek. DJ Jean-Paul zorgde voor de muziek. Tussendoor werd er nog een grote verloting gehouden. Het bleef nog lang gezellig. De WIK-Avond kan niet plaats vinden zonder alle sponsoren en deze sponsoren willen we nogmaals bedanken!

Eve16 

Eve17

Het laatste uitje dat heeft plaatsgevonden is het uitje van de JO-17. De evenementencommissie had een leuk uitje georganiseerd voor de spelers van de JO-17. Allereerst zijn de jongens gaan bowlen bij Sportcentrum Westenschouwen. Daarna zijn ze gaan eten bij restaurant het Zeebinkie. Het was een gezellige avond!

Eve18

Zoals jullie zien hebben er het afgelopen seizoen leuke evenementen en uitjes plaatsgevonden. In dit overzicht zijn nog niet eens alle uitjes opgenomen. Er stonden natuurlijk nog meer evenementen op de agenda, maar helaas zijn deze evenementen niet doorgegaan door de Corona crisis. Volgend seizoen hopen wij als vereniging weer veel evenementen en uitjes te kunnen organiseren en we hopen jullie dan natuurlijk allemaal weer te zien!

Webdesign Tonny