• Kantine
  • WIK 1
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • WIK D1 kampioen

Op zaterdag 9 mei zouden vrijwilligers van s.v. WIK’57 oud papier ophalen in Kerkwerve, Noordgouwe en Schuddebeurs.
In verband met de maatregelen rondom de aanpak van het Coronavirus is het NIET mogelijk om dat deze keer te doen. De gezondheid van onze vrijwilligers staat voorop en deze gezondheid willen wij natuurlijk niet in gevaar brengen.
Deze keer komen wij dus geen oud papier ophalen, maar de planning is dat wij op zaterdag 11 juli weer wel bij u langskomen. Wilt u voor die tijd al oud papier kwijt? De containers op de Vospit zijn en blijven gewoon geopend! Blijf vooral oud papier brengen, hiermee steunt u de vereniging.
We hopen op uw begrip voor deze situatie en we zien uw oud papier graag tegemoet in de containers op de Vospit of op zaterdag 11 juli!

Oud Papier V3

Webdesign Tonny