• SKNWK 1 - WIK 1
  • WIK 1
  • Kantine
  • WIK D1 kampioen

Afgelopen zaterdag kon er niet gevoetbald worden op sportpark de Vospit, maar onze vrijwilligers hebben zeker niet stil gezeten. Er waren verschillende buitenactiviteiten. Jonge en oudere vrijwilligers hebben meegeholpen bij het snoeien voor de voetbalkooi. Het begin van dit project is er! Tijdens het snoeien kwam Hanneke van de Dorpsraad zorgen voor een versnapering. Dit ging er wel in bij alle mannen en jongens. Bedankt Dorpsraad!Voetbalkooi

 

Ook hebben verschillende vrijwilligers weer Oud Papier opgehaald. Dit is altijd een mooie inkomstenbron voor onze vereniging en ook deze keer hebben de vrijwilligers weer heel wat Oud Papier verzameld.

Oud Papier 2

Kortom, onze vrijwilligers zijn afgelopen zaterdag goed bezig geweest!

Banket

Webdesign Tonny