• SKNWK 1 - WIK 1
  • WIK JO17
  • wik-svd 2015
  • WIK D1 kampioen
  • WIK 1

Vandaag (maandag 2 december) is de laatste dag dat er gestemd kan worden voor de Clubheld van het Jaar verkiezing. De afgelopen weken hebben wij op vele manieren geprobeerd om stemmen te verzamelen voor onze voorzitter Gérard. Zo is er bijvoorbeeld promotiemateriaal opgehangen in de kantine, zijn er gedichten uitgedeeld tijdens de sinterklaasmiddag, is er promotiemateriaal op Facebook en de website gezet, heeft Gérard in de lokale krant Wereldregio gestaan en is er promotiemateriaal verspreid via Whatsapp. Wij hopen dat er veel stemmen voor Gérard zijn binnen gehaald, maar we moeten nog even wachten op de uitslag. Bij de laatste tussenstand stond Gérard eerste van Zeeland en wij hopen dat dit zo gebleven is. Als het goed is komt de definitieve uitslag in de loop van deze week/begin volgende week. We houden jullie natuurlijk allemaal op de hoogte. Houd dus de website en Facebook in de gaten, want zodra er meer bekend is over de uitslag laten we het jullie weten!

Clubheld 4

Webdesign Tonny