• WIK 1
  • WIK JO17
  • wik-svd 2015
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • WIK D1 kampioen

Grote ClubactieDeze week zijn we begonnen met het verkopen van de loten voor de Grote Club Actie. Via de opbrengst van deze actie kunnen wij activiteiten organiseren, leuke dagen verzorgen of bijvoorbeeld met de gehele jeugd een wedstrijd in het betaald voetbal bezoeken! Ook helpt de verkoop van de loten mee om, in het geheel, de contributie laag te houden. Nu lijkt het zo dat de boekjes dit jaar er op uit zijn om enkel loten te verkopen via machtiging. Dit is niet zo. Ook dit jaar verloopt de verkoop via contant geld. De mensen die loten kopen hoeven enkel hun adres in te vullen.

 

De loten zijn al op voorhand betaald door WIK. Na het inleveren van alle boekjes gaan de leden de verkochte loten rondbrengen en ontvangen dan pas het contante geld. Dit levert men direct in bij de organisator van de verkoop. Wanneer alles is ontvangen gaat het geld direct naar de penningmeester welke het meteen zal storten op de rekening van WIK. En al het opgehaalde geld komt dus ten goede van de jeugd! Probeer dus veel loten te verkopen! Samen staan we sterk en samen zijn we WIK!

Webdesign Tonny