sv WIK'57
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • WIK 1
  • WIK D1 kampioen
  • WIK JO17
  • wik-svd 2015

Komende zaterdag staat er een wedstrijd op het programma voor de Schouwse Dames onder de 19. Ze nemen het op tegen Zeelandia Middelburg Dames 1. De wedstrijd wordt gespeeld op zaterdag 10 februari om 11:45 op het Oostersportpark in Oosterland. Als het veld niet in goede staat is daar, wordt de wedstrijd gespeeld op het kunstgras bij MZC'11 om 11:45 uur. Het team staat onder leiding van oud WIK trainer Peter Aertssen, hij wordt ondersteund door leider Hans Schreurs. Namens WIK'57 is Tessa v/d Velde geselecteerd en namens MZC'11 onder andere ex. WIKkers Daphne Jasperse en Ilja Manni. Dames veel succes!

 

De selectie bestaat uit:
Daniek Lafeber (MZC’11)
Daphne Jasperse (MZC’11)
Ilja Manni (MZC’11)
Luna Xausa (MZC’11)
Nicole Dekker (MZC’11)
Paula Meganck (MZC’11)
Zola v.d. Zwart (MZC’11)
Iris Slobbe (sv Duiveland)
Naomi Capelle (sv Duiveland)
Sharona Stouten (sv Duiveland)
Laura Muller (vv Bruse Boys)
Nina Stouten (vv Bruse Boys)
Whitney Visser (FC De Westhoek)
Tessa v.d. Velde (sv WIK’57)
Nienke Zwetsloot (vv Baronie)

Trainer: Peter Aertssen
Leider: Hans Schreurs

Webdesign Tonny