sv WIK'57
  • WIK D1 kampioen
  • WIK 1
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • wik-svd 2015
  • WIK JO17

Aan het einde van het huidige voetbalseizoen zal Jos Wesdorp, trainer van de senioren van s.v. WIK’57, de vereniging gaan verlaten.

Het contract van Jos loopt af aan het einde van het huidige seizoen. Op dat moment is Jos 3,5 seizoen aan onze vereniging verbonden geweest. Hij heeft een grote bijdrage geleverd aan het succesvol opbouwen van WIK 1, een jonge ploeg. Het bestuur en de leden zijn Jos zeer erkentelijk voor zijn kunde, inzet en enthousiasme.

Om verder te kunnen bouwen is in de ogen van het bestuur een frisse impuls van een nieuwe trainer een wenselijke stap. Vandaar dat in goed onderling overleg besloten is om het aflopende contract niet te verlengen.

Tussen bestuur en trainer is de intentie uitgesproken om het huidige seizoen op een positieve wijze te vervolgen en gezamenlijk te blijven werken aan de ontwikkeling van WIK 1 ondanks de mindere uitslagen op dit moment.

Webdesign Tonny