• WIK-MZC 2014 dames
 • Kantinecrew gezocht

  Wij zijn op zoek naar vrijwilligers die ons team willen komen versterken. Voor meer info klik op de foto van de kantine.

 • Duitse Avond

  Op 4 november organiseert WIK'57 een Duitse Avond in de kantine!

  Klik hier voor meer informatie

 • WIK 1

  Nieuwe kleding voor WIK 1

  Lees hier meer

Onze kantine is een belangrijke plaats binnen onze vereniging. Het is een goede inkomstenbron, maar bovendien zorgt de kantine voor gezelligheid en binding binnen de club. Voor het runnen van de kantine zijn kantinevrijwilligers van groot belang, maar helaas hebben we deze te kort. Daarom zijn we opzoek naar nieuwe vrijwilligers. Onze kantine is op donderdagavond, de zaterdagmorgen en zaterdagmiddag geopend.

Heb jij eens in de paar weken wel een paar uurtjes tijd op de donderdagavond of zaterdagochtend of middag en wil je ons helpen? Meld je dan bij Hans van Leeuwen 06-53 318510 of per mail.

Webdesign Tonny