• WIK 1
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • WIK D1 kampioen
  • WIK JO17
  • wik-svd 2015

bbqOok dit jaar willen we met iedereen het voetbaljaar afsluiten. We hebben dit jaar op vrijdagavond 27 mei verkleedvoetbal (Mini’s, F2, F1, E1,C1, B1 en MB1), tentenkamp (Mini’s, F2, F1, E1 en C1) en op zaterdagochtend ontbijt voor degene die blijven slapen.
Op zaterdag 28 mei om 14.30 uur de wedstrijd WIK’57 1-WIK’57 2 en als afsluiting de altijd gezellige bbq.

 

Je bent vanaf 18.30 uur welkom om je tent op te zetten. Daarna starten we met het leukste toernooi van het jaar, het verkleedvoetbal. Geef jezelf dus op samen met je vader/moeder/opa/oma/broer/zus etc. Diegene die het leukst is verkleed wordt natuurlijk beloond. Rond 23.30 uur is het echt tijd voor de ouders om te vertrekken.

 

Op zaterdagmiddag zal de sportieve strijd tussen en het eerste en het tweede van WIK’57 plaatsvinden.
In de avond zal om 19.00 uur de bbq aangaan. Er is dit jaar keuze uit 2 verschillende vleespakketten en een kinderpakket.

 

Opgave voor de barbecue kan op de deur van de kantine of bij Guanita. Voor de jeugdactiviteit kun je onderstaand formulier downloaden.

 

Opgaveformulier

Webdesign Tonny