• wik-svd 2015
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • WIK JO17
  • WIK D1 kampioen
  • WIK 1

Alle wedstrijden van morgen zijn afgelast. De oefenwedstrijden van WIK 1 en WIK E1 waren in een eerder stadium al afgelast en zojuist is bekend geworden dat de bekerwedstrijd van de MB1 ook is afgelast.

Als vervangende activiteit gaan de senioren morgen zaalvoetballen. Er wordt om 13:20 uur verzameld op de Vospit om van 14:00 uur tot 15:30 uur te gaan zaalvoetballen in Sportcentrum Westenschouwen. Afgelopen week is er ook niet getraind door de senioren. Toen waren er ook vervangende activiteiten georganiseerd. Dinsdag is er gezamenlijk hardgelopen en donderdag is er deelgenomen aan een spinningles bij Sportworxs.

Ondanks dat er morgen geen voetbal is, zal de kantine wel vanaf 16:00 uur geopend zijn.

Webdesign Tonny